KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13314177
nr 1331 4177
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, dans. Signerad, daterad 1948,58x43 cm
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:09:35
100 kr
200 kr
300 kr
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)